FURNITURE / Furniture Sets / Soffa+ 5475680
nr 547 5680
Soffa+
Lenght: ()
2 st fåtöljer [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 1200
Monday October 20 2008
at 17:55:34
500 kr
300 kr
1.100 kr
700 kr
850 kr
1.100 kr
Soffa+
nr 547 5680
Soffa+
Lenght: ()
Estimate: | 100 |
Sold: | SEK 1200 |
Monday October 20 2008 |